Kodumeeskonna väravad lõid Inglismaa koondislane Stewart Downing 4. minutil penaltist ja türklane Tuncay Sanli 74. minutil. Kahvatu partii teinud Arsenali auvärava eest holitses tšehh Tomas Rosicky, kes jõudis sihile mängu viimasel rünnakul, kui käimas oli kohtuniku antud neljas lisaminut.

Hooaja esimese kaotuse saanud Arsenal jätkab meistriliiga juhina 37 punktiga, kuid Manchester United on nüüd vaid ühe ja Chelsea kolme punkti kaugusel. Võit tõstis seni väljalangemistsoonis (18. kohal) paiknenud Middlesbrough kuueteistkümnendaks.

Manchester United oli laupäeval alistanud tabeli viimase Derby County 4:1 — võitjate väravad lõid Carlos Tevez (2), Ryan Giggs ja Cristiano Ronaldo. Chelsea oli Andrei Ševtšenko ja Frank Lampardi väravatest samal ajal 2:0 parem Sunderlandist.