Võõrustajad alustasid mängu kaotustetulba nulliga ja ka kohtumise lõppedes ei ilmunud sinna numbrit üks — külaliste võidu nurjas Arsenali poolt lõpuminuteil löödud viigivärav, kirjutab Sportnet.

Skoor avati esimese poolaja lõpuhetkil, mil Wayne Rooney pealelöögi suunas oma väravasse Arsenali kaitsja William Gallas. Teine poolaeg oli vaevalt alanud, kui hispaanlane Cesc Fabregas viigistas.

Mängus Liverpooli vastu Arsenali kaotusest päästnud Fabregase värav ei jäänud siiski veel selle vastasseisu viimaseks. 82. minutil lõpetas ManU rünnaku Louis Saha ja Patrice Evra eeltöö järel täpse pealelöögiga portugallane Cristiano Ronaldo.

ManU oli võidus kinni kuni 90. minutil heastas oma vea Gallas. Tema meeleheitelöök vormistas lõpptulemuseks viigi 2:2.

Manchester Unitedil on nüüd tosinast mängust 27 punkti nagu ka ühe mängu vähem pidanud Arsenalil.

type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="375"