Arsenali väravad lõid Highbury`l peetud kohtumises Cesc Fabregas 40. ja Thierry Henry 69. minutil.

Kohtumise viimastel minutitel eemaldati platsilt teise kollase kaardi teeninud Juventuse mängijad Mauro Camoranesi ja Jonathan Zebina. Korduskohtumises Torinos ei saa Juventust aidata ka Patrick Vieira, kes teenis samuti kollase kaardi ja peab järgmise mängu vahele jätma.

Arsenali väravat kaitses Juventuse vastu sakslane Jens Lehmann, Londoni klubi varumeeste pingil oli puurivahtidest hispaanlane Manuel Almunia.

Teises teisipäeval peetud veerandfinaali avamängus jäid väravad löömata — Benfica ja Barceona mängisid Lissabonis 0:0.

Täna mängivad kahes ülejäänud veerandfinaalpaaris Milano Inter — Villarreal ning Lyon — AC Milan.

Veerandfinaalide korduskohtumised peetakse nädala aja pärast — 4. aprillil mängivad AC Milan — Lyon ja Villarreal — Inter Milan ning 5. aprillil Barcelona — Benfica ja Juventus — Arsenal.