Eile alistas Anži kodus 2:1 Volga. Rikka klubi esimene tabamus läks Samuel Eto`o kontole, meeskonna võiduvärava lõi teisel poolajal eesliinis kameruunlasega hästi kokku mängiv Lacina Traore.

Enne antud vooru tabelit juhtinud CSKA kaotas kodus vaatamata paljudele väravavõimalustele 0:2 Moskva Dünamole, kelle peatreeneriks sai hiljuti Rumeenia legend Dan Petrescu. Kohtumise 58. minutil, kui kõik väravad olid juba löödud, jäi armee spordiklubi vähemusse, sest punase kaardi sai suvisel EM-il hiilanud Alan Dzagoev.

Konstantin Vassiljev kuulus koduklubi Permi Amkari 1:3 kaotusmängus Moskva Spartakile algkoosseisu. Mäng oli üsna eriline mitmes mõttes. Näiteks said mänguaega kokku neli väravavahti, sest Amkari poolel teenis puurilukk punase kaardi, Spartaki põhiväravavaht sai aga vigastada. Ühtlasi lõppes Permi meeskonna pikk kaotusteta seeria kodumängudes (viimati 2011. aasta septembris).

Vooru keskses kohtumises olid vastamisi Peterburi Zeniit ja Moskva Lokomotiv. Mäng lõppes 1:1 viigiga, kuigi kodumeeskonna Zeniidi poolel mängis üsna hästi kuu aega tagasi Portost ostetud Hulk. Ühtlasi pole Zeniit koduliigas võidurõõmu nautida saanud kolm järjestikust mängu, mis on Peterburi meeskonna jaoks haruldane nähtus (vähemalt viimastel aastatel).