Agüero meenutas Mario Balotelli hullumeelseid tempe

 (1)
Agüero ja Balotelli
Agüero ja BalotelliAFP

Manchester City jalgpalliklubi ründetäht Sergio Agüero paljastab oma uues raamatus ("Born To Rise: My Story"), millist hullumeelset elu elab tema endine meeskonnakaaslane Mario Balotelli.

Skandaalse itaallasega kaks hooaega koos mänginud Agüero tunnistab, et Balotelliga ei olnud kunagi igav, vahendab Daily Mail.

"Ta võis öelda, et "politsei jälitas mind terve tee treeningväljakuni ning tahtis minuga rääkida" ja mina ütlesin: "Pole ime! Arvatavasti sa ületasid kiirust või sõitsid kellelegi otsa!"," kirjutab Agüero.

"Vahel ta sai vastuvõtulauas informatsiooni, et politsei tahab temaga rääkida ning vastas: "F*** politsei!" Seejärel talle meenus, et ta oli politseist mööda kihutanud. Ta otsis alati tähelepanu."

Agüero meenutab, kuidas Balotelli kutsus teda kord telefoni teel välja ning lõpetas siis järsku poolelt sõnalt kõne.

"Eelmisel hooajal, kui ma olin vigastatud ja vaatasin tribüünil meie meeskonna Meistrite liiga mängu Barcelonaga, helises järsku minu telefon. Ma ei tundnud numbrit ära, kuid võtsin vastu ja kuulsin: "Hei! Ma olen Mario! Mis oleks, kui läheks... Edasi City, edasi City!" Seejärel lõppes kõne lihtsalt ära."

Futboliit (talgpall)