Agüerol oli seejuures kasutada koguni kolm penaltit, millest kaks ta realiseeris. Tottenhami ainsa värava lõi Christian Eriksen 15. minutil, viigistades siis seisu 1:1-le.

62. minutil jättis hispaanlane Roberto Soldado kasutamata suurepärase võimaluse viigistamiseks, kui ei suutnud Tottenhami 1:2 kaotusseisus realiseerida penaltit. Alates 67. minutist mängisid külalised Federico Fazio eemaldamise järel vähemuses.

Arsenal ei suutnud täna kodus Hulli vastu enamat 2:2 viigist, kusjuures Danny Welbecki päästev viigivärav sündis alles 90. minutil. Vooru suurima võidu võttis Southampton, purustades kodus Sunderlandi koguni 8:0.

Premier League`i liidrina jätkab Chelsea, kes alistas täna võõrsil Crystal Palace`i 2:1. Chelseal on 8-st mängust 22 punkti, Manchester Cityl on teisena 17 ja Southamptonil kolmandana 16 silma. Arsenal ja Tottenham jagavad 11 silmaga 7.-8. kohta.