AC Milan, kes oli nädal tagasi Manchesteris peetud avakohtumise 2:3 kaotanud, esitas avapoolajal külalismeeskonnast märksa parema partii ja läks teenitult kohtumist juhtima.

11. minutil viis brasiillane Kaka, kes oli ka Manchesteris kaks väravat löönud, Milani juhtima. Väravasöödu andis Clarence Seedorf. Pooletunnise mängu järel karistas ManU kaitseliini ebakindluse ära avavärava sööduandja Seedorf, lüües 2:0. Sellise skooriga avapoolaeg ka lõppes.

Teisel poolajal oli Manchester United küll üritavam pool, kuid väravani nad ei jõudnud. Hoopis Milan tuletas inglastele meelde tõisasja, et kui ise ei löö, lüüakse sulle. 77. minutil eksis taas Manchesteri kaitseliin ja vahetusest mängu tulnud Alberto Gilardino pääses Kaka söödu järel Edwin van der Sariga üks-ühele ja lõi 3:0.

Sellise tulemusega ka mäng lõppes. AC Milani finaalvastane on FC Liverpool, kes lülitas päev varem konkurentsist Chelsea ja kellele itaallased kaks aastat tagasi Meistrite Liiga finaalis penaltiseeria järel kaotasid.