90 miljonit säästetud: Juventuse tähtede palgad peatati neljaks kuuks

 (16)
90 miljonit säästetud: Juventuse tähtede palgad peatati neljaks kuuks
Torino Juventuse mängumehed lähikuudel palka ei saa.VINCENZO PINTO/AFP/SCANPIX

Itaalia jalgpallihiid Torino Juventus andis teada, et klubi mängijate ning treeneritega on jõutud kokkuleppele, mille kohaselt nad järgmise nelja kuu jooksul palka ei saa. Põhjuseks mõistagi koroonaviiruse pandeemiast tingitud keeruline majanduslik seis.

Uus kord hakkab tagasiulatuvalt kehtima märtsi algusest ning kestab juuni lõpuni. Juventus säästab otsusega ligikaudu 90 miljonit eurot. Kui jalgpallihooaeg peaks vahepealse aja jooksul jätkuma, on klubi nõus mängijatega uue kokkuleppe sõlmima. "Juventus tänab jalgpallureid ja treenereid oma panuse eest sel keerulisel ajal," lisati teates.

Juventuses on koroonaviirusesse nakatunud kolm esindusmeeskonna mängijat. Kodusel ravil on itaallane Daniele Rugani, prantslane Blaise Matuidi ja argentiinlane Paulo Dybala.

Koroonaviirusest räsitud Itaalias on kogu sport peatatud hetkeseisuga 3. aprillini. Kõik märgid aga viitavad sellele, et paus kujuneb tunduvalt pikemaks. Itaalias on laupäevase seisuga koroonaviirusesesse nakatunuid tuvastatud 86 498. Elu on ohtlikule viirusele kaotanud 9134 inimest, viirusest paranenuid on 10 950.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)