Sealjuures jäid Manuel Pellegrini juhendatavad kaotusseisu juba 54 sekundil, kui palli saatis Joe Harti selja taha kodumeeskonna ründaja Enner Valencia.

Juba 9. minutiks taastas Sergio Agüero penaltipunktilt viigiseisu ja 1:1 seisul mindi ka poolajale. Teise kolmveerandtunni algul saatis City poolkaitsja Fabian Delph palli vastu West Hami väravaraamistikku ning kohe järgneval rünnakul tegi skoori hoopis kodutiim, kui taas sahistas võrku Ecuadori koondislane Valencia.

Ka 56. minuti tabamusele oli Cityl aga vastus olemas ning taaskord oli täpne Sergio Agüero, kes kastis tekkinud võimaluse külmavereliselt ära lahendas ja lõppseisuks 2:2 vormistas.

81. minuti väravaga viigipunkti päästnud City jagab nüüd Premier League'i tabelis 44 silmaga 2.-3. kohta. Nendega sama pulga peal oleval Arsenalil on aga selle vooru kohtumine Chelseaga veel homme ees ootamas. Tabelit juhib 47 punkti kogunud Leicester, West Ham jääb 36 silmaga 6. positsioonile.