Reedel 36-aastaseks saanud Cristiano Ronaldo viis Juventuse 13. minutil juhtima. 2:0 lõppseisu vormistas 69. minutil Roma kaitsja Ibanez õnnetu omaväravaga. Kuigi Juventus võttis kaheväravalise võidu, oli üritavamaks pooleks Roma. Pealinnaklubi tegi 14 pealelööki Juventuse kolme vastu, kuid raamide vahele läks neist vaid kolm. Seejuures suutis Juventus näidata sama, tehes kokku vaid kolm pealelööki.

2018. aastal Juventusega liitunud Ronaldo on Serie A-s olnud otseselt osaline 84 tabamuse juures. Neist 68 on ta löönud ise, 14-le tegi ta eeltöö. Ükski teine mängija pole selle perioodi jooksul nii resultatiivne olnud. Vastavas arvestuses on tema lähim jälitaja Rooma Lazio ründaja Ciro Immobile (82).

Juventus jätkab tabelis kolmandal kohal, edestades kahe puntkiga Romat. Tabeliliider on Milano Inter, kellele järgneb linnarivaal AC Milan.