200 km/h kihutanud Manchester City jalgpallitäht politseile: küll klubi asjad korda ajab!

 (27)
Yaya Toure
Yaya ToureAFP

Manchester City jalgpallur Yaya Toure jäi kolmapäeval Inglismaa politseile vahele kiiruse ületamisega, kui kihutas oma 170 tuhat eurot maksva Porsche 911-ga koguni kiirusega 200 km/h.

32-aastane Elevandiluuranniku vutitäht teatas politseile muretult, et küll tema koduklubi kõik paberiasjad korda ajab, kirjutab Daily Mail.

"Ta oli üleolevalt ükskõikne, kui ta kinni peeti. Ta mõtles, et kõik asjad aetakse lihtsalt korda," rääkis allikas ajalehele. "Irooniline on, et ta peeti kinni, kui ta kihutas Manchesteri poole, kuigi tundub, et ta ei jõua ära oodata seda aega, mil siit minema pääseb."

Toure, kelle jätkamine Manchester Citys on enam kui kahtlane, teenib Inglismaa klubis 210 000 naelsterlingut (300 000 eurot) nädalas.

Staffordshire`i politseijaoskonna pressiesindaja kinnitas Daily Mail`ile, et Toure jäi kolmapäeva õhtul kell 20.40 kiiruse ületamisega vahele ning peab lähiajal kohtu ette astuma.

Toure luksusautode kollektsioonis on lisaks Porsche 911-e 390 000 eurot maksev Mercedes Brabus ja 150 000-eurone Porsche Cayenne.

Futboliit (talgpall)