10 kõnekat numbrit, mis Barcelona ajaloolist triumfi iseloomustavad

(22)
FC Barcelona
FC BarcelonaFoto: ALBERT GEA, REUTERS

FC Barcelona jõudis Meistrite liigas veerandfinaali, alistades eile õhtul peetud korduskohtumises Pariisi Saint-Germaini suisa 6:1. Kahe mängu kokkuvõttes oli katalaanide edu 6:5.

Thescore.com tõi välja kümme numbrit, mis ajaloolist õhtut iseloomustama jäävad:

0 - Just nii palju tegi PSG keskkaitsja Thiago Silva taklamisi ja Blaise Matuidi vaheltlõikeid.

1 - Barcelona on esimene meeskond Meistrite liiga ajaloos, kes suutnud pärast avamängu neljaväravalist kaotust paarist võidukana väljuda.

8 - Neymar on andnud tänavu Meistrite liigas 8 väravasöötu, mida on kolme võrra enam kui kellelgi teisel.

10 - Barcelona pääses veerandfinaali 10. korda järjest, mis on ühtlasi sarja rekord.

20 - Edinson Cavani jagab nüüdsest koos Zlatan Ibrahimoviciga (mõlemal 20 väravat) PSG ajaloo suurima väravaküti tiitlit Meistrite liigas.

51 protsenti mängust viibis Barcelona kaitsenelik vastaste väljakupoolel.

64,6 protsenti oli eile PSG söödutäpsus - klubi nõrgim tulemus viimasel kümnendil.

88 minutit oli teisest kohtumisest mängitud, kui Barcelona alustas kolmeväravalist lõpuspurti.

95. minut - aeg, mil Sergi Roberto lõi võiduvärava.

100 protsenti õhuvõitlustest võitis Barcelona keskkaitsja Samuel Umtiti oma vastaste vastu.