Zlidnis tegi kaasa terve kohtumise, kui Ferencvaros alistas kaheksanda vooru mängus 1:0 Szombathely Viktoria. Kohtumise ainuke tabamus sündis 50. minutil, kui täpne oli Petra Kocsan. Ferencvaros on kogunud 24 punkti, neile järgneb MTK Hungaria 16 punktiga.

Tiina Trutsi ja Somatio Barcelona hoiavad Küprose kõrgliigas samuti esikohta, kui viiendas voorus teeniti hooaja viies võit. Võõrsil alistati Lakatamia lausa 7:0. Trutsi mängis kaasa teise poolaja, kui Barcelona sai kirja viis väravat. Tabelis ollakse 15 punktiga liidrikohal, teisel positsioonil paiknev Limassoli Apollon jääb maha kolme punktiga.

Liis Pello ja Liivi Sõrmuse klubi Kirkop United sai Malta kõrgliigas esmalt kirja 0:6 kaotuse Mgarr Unitedilt ja suutis seejärel ise 6:0 alistada Fqura Unitedi. Eelmisel kolmapäeval peetud kaotusmängu alustasid eestlannad algkoosseisus, kuid Pello vahetati pingile 78. minutil, kui kõik väravad olid löödud. Võidumängus olid mõlemad taas algkoosseisus, seekord pääses 78. minutil puhkama Sõrmus. Pello sai kirja täismängu ja lõi 58. minutil 3:0 värava. Tabelis asub Kirkop kolme vooru järel nelja punktiga kolmandal kohal.