Poola koondise ründaja Lukasz Teodorczyk viis Anderlechti 14. minutil juhtima, kuid Gabala jõudis prantslase Bagaliy Dabo tabamusest 20. minutil viigini. Vaheajale mindi siiski kodumeeskonna juhtimisel, sest brasiillane Rafael Santos suunas vastaste kontrarünnakut peatada üritades palli kogemata oma väravasse.

Lõppskoori vormistas 77. minutil hispaanlane Diego Capel, kes oli alles neli minutit varem sekkunud mängu vahetusest.

Zenjov alustas mängu algkoosseisus ja vahetati pingile alles teisel üleminutil. Poolkaitses mänginud Eesti koondislane jäi 65. minutil silma, kui teenis Gabalale 1:2 kaotusseisus vajaliku nurgalöögi ja andis jätkuolukorras ilusa tsenderduse kasti, kuid palju mängulusti Gabalale kogu kohtumise jooksul ei jäetudki.

Sama alagrupi teises mängus tegid sakslaste Mainz ja prantslaste Saint-Etienne esimese koduväljakul 1:1 viigi.

Euroopa liiga mängude suurima üllatuspommi lõhkas Hollandi klubi Feyenoord, kes võitis kodus Manchester Unitedit poolkaitsja Tonny Vilhena 79. minuti väravast 1:0.