Mängu normaalaeg lõppes 1:1. Lisaajal lõi kodumeeskond kaks vastuseta väravat ja pääses kahe mängu kokkuvõttes tulemusega 4:2 veerandfinaali.

Zahovaiko tõusis kangelaseks

Leedu klubi läks juba 8. minutil Mantas Kuklyse löögist juhtima. Flora jõudis sihile avapoolaja eelviimasel minutil Karl Palatu peaga väravast. Paraku väljakukohtunik seda ei lugenud, sest leidis, et see oli käega löödud.

Teisel poolajal kandis Flora surve lõpuks vilja. Florale päästis viigi vahetusest sekkunud Vjatšeslav Zahovaiko tabamus 11 minutit enne lõpuvilet.

Kuna avamäng Leedus lõppes samuti 1:1 viigiga, läks mäng lisaajale. Mängu kangelaseks tõusnud Zahovaiko lõi 93. ja 117. minutil veel kaks väravat ning tõi Florale 3:1 võidu.

FC Flora koosseis: Mihkel Aksalu, Teet Allas, Karl Palatu, Mikk Reintam, Markus Jürgenson, Gert Kams, Aivar Anniste, Sergei Mošnikov (65. Vjatšeslav Zahovaiko), Martin Vunk, Oliver Konsa, Alo Dupikov (71. Tõnis Vanna).