Pärast eelmise vooru 2:3 kodukaotust Bilbao Athleticule oli Augsbergi olukord äärmiselt keeruline. Viimases heitluses tuli Belgradis Partizanist jagu saada vähemalt sama suurelt kui Serbia klubi oli Saksamaal Augsburgi alistanud ehk skooriga 3:1.

Augsburg tuli ülesandega toime, ehkki jäi juba 11. minutil kaotusseisu. Avapoolaja teisel üleminutil viigistas just vahetusest sekkunud keskkaitsja Jeong-Ho Hong, 51. minutil lõi paremkaitsjast kapten Paul Verhaegh 2:1 ja eelviimasel minutil vormistas Raul Bobadilla triumfiks piisava 3:1 eduseisu. Kümme minutit enne lõpuvilet oli Partizan jäänud kümnekesi.

Nii kujunes alagrupi lõppseisuks: 1. Bilbao 13 punkti, 2. Augsburg 9, 3. Partizan 9, 4. AZ Alkmaar 4. Augsburgi eelistas Partizani ees parem väravate vahe - vastavalt 12:11 ja 10:14.

Klavan ei teinud kohtumises Partizaniga peapõrutuse tõttu kaasa, kuid peaks nädalavahetuse Bundesliga kohtumises Schalkega taas platsil olema.