88. minutil täpne olnud Voskoboinikov vahetati kaks minutit hiljem välja. Kolm punkti kirjutas tabelisse ka Jekaterinburgi Ural (Aleksandr Dmitrijev 90), kui samuti 1:0 saadi jagu Orenburgi Gazovikist.

Kui mängitud on täpselt pool hooaega, hoiab Ural 19 mängust teenitud 32 punktiga viiendat positsiooni, Himki paikneb 21 silmaga 14. pügalal.

Lvivi Karpatõ (Sergei Zenjov 90) viigistas Ukraina kõrgliiga teises voorus kodus 1:1 Odessa Tšornomoretsiga. Kahest matšist teenitud 1 punkt jätab Karpatõ 16 meeskonna konkurentsis 14. kohale.

New York Red Bulls (Joel Lindpere 90) tegi Põhja-Ameerika profiliigas MLS võõrsil 0:0 viigi Chivas USA-ga. Liiga idakonverentsis hoitakse 21 matši järel 29 silmaga teist kohta. USA karikavõistlustel alistus Lindpereta mänginud RB 0:4 Chicago Fire'ile.

Jyväskyla JK jätkab Soome meistriliigas konkurentsi tabeli tipus. Eelmisel nädalal kirjutati tabelisse juurde kaks võitu. Esmalt oldi kodus 3:0 üle Rovaniemi Palloseurast ja reedel võõrsil 2:0 Hakast. Mikk Reintam tegi mõlemas mängus kaasa kõik 90 minutit.

Vitali Teleši tööandja Pietarsaari Jaro tegi 1:1 viigi Kuopio PSiga. 15 voorust 30 silma teeninud JJK on teine, Jaro 13 silmaga kümnes.

Ungaris alustasid kõik Eesti mängijate klubid hooaega võidukalt. Debrecen (Vjatšeslav Zahovaiko sisse 71) purustas kodus 5:2 Vasasi, Papa (Sander Puri koosseisu ei kuulunud) võõrsil 1:0 Ujpesti ning Györi ETO (Jarmo Ahjupera koosseisu ei kuulunud) võõrsil 2:1 Honvedi.

Aalesund kaotas Norras 0:1 Stavangeri Vikingile. Enar Jääger tegi kaasa 90 minutit, Sander Post pääses vahetusest väljakule 80. minutil. Pärast 15 voou hoiab Aalesund 23 punktiga seitsmendat kohta, Fredrikstad paikneb 20 silmaga kümnendal real.

Kaimar Saag ja Silkeborg alustasid Taani jalgpalli kõrgliigat võõrsil 2:1 võiduga FC Midtjyllandi üle. Algkoosseisus alustanud Saag vahetati puhkama 79. minutil.

Sergei Pareiko hoidis Euroopa Meistrite Liiga 2. eelringis oma puuri puhta, kui Krakowi Wisla alistas võõrsil 1:0 Riia Skonto. Euroopa Liigas kaotas Aalesund 2. eelringis võõrsil eduseisust 1:2 Ungari meeskonnale Ferencvaros. Jääger mängis 90 minutit, Sander Post koosseisu ei kuulunud.