Viljandi meeskond üllatas Florat, Sillamäe kaotas taas

(6)

Eesti jalgpalli meistriliiga esimese ringi viimases voorus suutis Viljandi meeskond võõrsil välja mängida väärtusliku 0:0 viigi tiitlikaitsja FC Floraga.

Pealinna klubi jätkab vaatamata punktide loovutamisele siiski tabelijuhina, kuid vahed on väga väikesed.
Floral on punkte 21, FC Levadial 20 ja Nõmme Kaljul 19.

Levadia alistas meistrivõistluste 9. voorus 5:1 FC Kuressaare ja Nõmme Kalju oli parem Paide Linnameeskonnast 3:0. Kaks väravat lõi Kalju võidumängus Kristen Viikmäe, kes tuli vahetusest sisse 68. minutil ning tegi skoori 70. ja 77. minutil. Hiilgav käik Kalju peatreeneri Igor Prinsi poolt.

Ida-Virumaa klubide duellis alistas Narva Trans 3:0 Sillamäe Kalevi, kellele see oli meistriliigas juba kolmandaks järjestikuseks kaotuseks. Transil on nüüd tabeli neljandana punkte 15, Sillamäe püsib pikemat aega 14 punkti peal.

Kuuendaks tõusis turniiritabelis tänase 3:0 võiduga Lasnamäe Ajaxi üle Tartu Tammeka.