Viljandi ja Sillamäe karikasarjas raskusteta edasi


Viljandi ja Sillamäe karikasarjas raskusteta edasi
Foto: Rauno Volmar, Eesti Päevaleht

Evald Tipneri karikavõistlustel kindlustas eile õhtul koha kaheksandikfinaalis kaks Meistriliiga klubi – FC Viljandi ja JK Sillamäe Kalev, kellel polnud probleeme konkurentidega Esiliigast.

Viljandi tegi Rakvere Tarvaga sotid selgeks avapoolajal, mille võitis Silver Läti ja Sander Lahe väravast 2:0. Selle tulemusega mäng ka lõppes. Sillamäelased pidid FC Puuma vastu oma esimest tabamust ootama 51. minutini, kuni sihile jõudis Alexander Bebikh. Sama mees oli resultatiivne ka 93. minutil.

Eelmises ringis FC Kuressaare konkurentsist lülitanud II liiga klubi Tallinna FC Ararat-TTÜ SK alistus võõral väljakul Esiliiga tänavusele valitsejale FC Infonetile 0:5. Kaks väravat lõi Jevgeni Harin.

Madalamate liigade klubide duellis purustas Tartu Quattromed kodusel Kaagvere staadionil FC Maccabi 9:2.

Karikavõistlused jätkuvad 28. augustil, kui vastamisi on FC Maardu (II) ja Võru JK (III) ning FC Kose (III) ja Türi Ganvix JK (II). Karikakaitsja FC Levadia võõrustab 4. septembril Rapla JK Atlit (III).

Karikavõistluste 1/16-finaalid:

22. augustil kell 18:30 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
FC VILJANDI* (ML) - RAKVERE JK TARVAS (EL) 2:0 (2:0)
mitteametlik protokoll
Väravad: 11. Silver Lätt, 35. pen. Sander Laht
Hoiatus: 35. Henri Hang

Seotud lood:

FC Viljandi: 1-Ventsel, 17-Karu, 22-Mütt, 8-Sinilaid, 5-Brauer, 10-Laht, 26-Liivamägi (46. 7-Leimann), 11-Krillo (46. 80-Tšegodajev), 18-Junolainen (69. 21-Torop), 77-Lätt, 9-Belov.
Varus: 25-Palm, 7-Leimann, 80-Tšegodajev, 21-Torop.

JK Tarvas: 1-Sahkur, 15-Rannamäe, 4-K. Saar, 16-Kaasik, 26-E. Tovstik, 22-Ljaš, 24-Aava (46. 11-T. Kiis), 17-A. Tovstik, 2-Aunapuu, 91-Hang, 32-Kuusik.
Varus: 30-Sander Susi, 11-T. Kiis, 21-Lõhe, 12-Akimov, 19-Rebane.

Mänguolud: +19, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 90
Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Heigo Paglant, Silver Sepp

22. augustil kell 18:30 Kaagvere jalgpalliväljak ( Kaagvere küla, Mäksa vald, Tartumaa)
TARTU FC QUATTROMED* (III) - FC MACCABI (IV) 9:2 (2:2)
Pealtvaatajaid: 15
Peakohtunik: Tiit Pruuli
Abikohtunikud: Rasmus Lubi, Ahti Lepp

22. augustil kell 18:45 Lasnamäe Kergejõustikuhalli kunstmuru (Punane tn. 45)
FC INFONET* (EL) - TALLINNA FC ARARAT TTÜ SK (II) 5:0 (1:0)
mitteametlik info*
Väravad: 26. Maksim Lipin, 51., 65. Jevgeni Harin, 67. Vladimir Vassiljev, 77. Aleksei Demutski
Hoiatused: 51. Vaagn Arutjunjan, 56. Rainer Põld
Pealtvaatajaid: 95
Peakohtunik: Raul Koppelmaa
Abikohtunikud: Lauri Salei, Marek Lillmaa

22. augustil kell 18:45 Lasnamäe SPK kunstmuruväljak (Peterburi 15, Tallinn)
FC PUUMA (EL) - JK SILLAMÄE KALEV* (ML) 0:2 (0:0)
mitteametlik info
Väravad: 51., 90.+3. Alexander Bebikh
Hoiatused: 25. Janek Remmelgas, 76. Pavel Marin, 76. Vitas Mališauskas
Pealtvaatajaid: 89
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Artur Telling, Jaanus Mutli

Karikavõistluste 1/16-finaalide senised tulemused:
21.08 Tartu SK 10 II (II) - Nõmme JK Kalju* (ML) 0:3
22.08 FC Viljandi* (ML) - Rakvere JK Tarvas (EL) 2:0
22.08 FC Infonet* (EL) - Tallinna FC Ararat-TTÜ SK (II) 5:0
22.08 Tartu FC Quattromed* (III) - Maccabi (IV) 9:2
22.08 FC Puuma (EL) - JK Sillamäe Kalev* (ML) 0:2

Karikavõistluste 1/16-finaalide järgmised kohtumised:
23.08.12 18:30 Suure-Jaani United (III) - FC Elva (II)
28.08.12 18:00 FC Kose (III) - Türi Ganvix JK (II)
28.08.12 18:30 FC Maardu (II) - Võru JK (III)
04.09.12 18:45 Tallinna FC Levadia (ML) - Rapla JK Atli (III)
05.09.12 18:45 FC Velldoris (II) - Põlva FC Lootos (III)
09.09.12 14:00 Narva JK Trans (ML) - Saaremaa JK (III)
12.09.12 17:30 Kiviõli Tamme Auto (EL) - Kuusalu JK Rada (III)
12.09.12 17:30 Tallinna FC Flora II (EL) - Paide Linnameeskond (ML)
12.09.12 17:30 Pärnu Linnameeskond (EL) - Navi Vutiselts (III)
12.09.12 18:45 Tartu SK 10 (EL) - Tallinna FC Flora (ML)

Futboliit (talgpall)