Rakveres 1400 pealtvaataja ees toimunud vastasseisu asusid võõrustajad juhtima juba 4. minutil, kui sihile jõudis Kaimar Saag. Kolm minutit hiljem seadsid iirlased Cillian Sheridani tabamusest jalule viigi ning seisul 1:1 kohtumine lõppeski.

Teises kolmapäevases 2. alagrupi kohtumises sai Gruusia 4:0 jagu Türgist. Mäletatavasti alistas Eesti U-21 koondis laupäeval Gruusia 2:0.

Kolmest kohtumisest 7 punkti kogunud Eesti tõusis sellega ka alagrupi liidriks. Järgnevad Türgi 6 (3 mängust), Šveits 6 (3), Gruusia 3 (2), Iirimaa 1 (2) ning Armeenia 0 (3) punktiga.

Eesti U-21 koondisel on sel aastal ees veel kolm valikmängu. 9. oktoobril võõrustatakse Kadriorus Šveitsi ning 14. novembril kohtutakse võõrsil Armeeniaga ja 18. novembril samuti võõrsil Türgiga.

Eesti koosseis tänases mängus: 1-Stanislav Pedõk, 2-Andrei Veis, 3-Ken Kallaste, 4-Aleksei Jahhimovitš, 5-Igor Morozov, 6-Eino Puri, 7-Sergei Mošnikov (69. 16-Ats Sillaste), 8-Siim Luts, 9-Rauno Alliku (55. 18-Henri Anier), 10-Andre Frolov, 11-Kaimar Saag (90. 15-Albert Taar)