Mäng algas minutilise leinaseisakuga Kaasani lennuõnnestuse ohvrite mälestuseks. 9. minutil jõudis Eesti ohtlikult vastaste värava alla, aga viimane sööt ebaõnnestus. 17. minutil tegi kaks suurepärast tõrjet Marko Meerits, vahendas Eesti Jalgpalli Liidu koduleht.

Poolaja lõpetuseks tegi Meerits veel ühe suurepärase tõrje ja vaheajale mindi väravateta viigiseisul. Teisel poolajal asus Eesti hoopis energilisemalt ründama, Eesti parim Marko Meerits jätkas kenade tõrjetega, aga 84. minutil lõid venelased lähilöögist siiski 1:0, vahendas Eesti Jalgpalli Liidu koduleht.

Tabelijuht on Taani, kel pärast tänast 2:0 võitu Andorra üle on 17 punkti. Venamaa jätkab 16 punktiga. Esimesena lõpetasid oma tänase mängu Bulgaaria ja Sloveeniale ning Bulgaaria hävis kodus 1:5. Nüüd on nii Eestil, Sloveenial, kui ka Bulgaarial 8 punkti ja Eesti päralt on neljas koht turniiritabelis.