Terve mängu kaasa teinud Teniste viis Branni kodus Matvei Igoneni leivaisa Lilleströmi vastu 64. minutil juhtima, kuid veerand tundi hiljem külalismeeskond viigistas. Igonen jälgis mängu pingilt.

Tenistele oli see alles teine värav Norras, esimese lõi ta Sogndali eest, kus ta mängis aastatel 2011-2017.

Neljapäeval Euroopa liigas väärt võidu saanud Joonas Tamm ja Sarpsborg jäid 0:1 alla IK Stardile. Võiduvärav löödi alles 88. minutil, Tamm sai kirja täismängu.

Brent Lepistu ja Andreas Vaikla jälgisid pingilt, kuidas nende koduklubi Kristiansund purusas Tromsö 5:1.

Viis vooru enne lõppu juhib tabelit 53 punktiga Rosenborg. Brann on teine (49), Kristiansund kaheksas (34), Sarpsborg kümnes (32) ja Lilleström 13. (26).