Sander Post viis "kotkad" 22. minutil 1:0 juhtima ning 74. minutil valmistas lõppskooriks 6:2. Ründaja tegi kaasa kogu kohtumise, kirjutab soccernet.ee.

Post on kolmes järjestikuses kohtumises löönud neli väravat, kusjuures ühel korral päästnud sellega oma meeskonnale ka võidu. Eestlane on seni osalenud üheksas liigamängus ja väravaid ongi tema arvel neli.

Eagles püsib turniiritabelis 30 punktiga teisel kohal. Seni ainsana kaotuseta jätkav Leeuwarden Cambuur on kahe punkti kaugusel.

Vaata Sander Posti 13. vooru võiduväravat FC Eindhoveni üle:

Kolm päeva tagasi peetud Hollandi karikavõistluste 3. ringis alistas Eagles lisaajal 4:2 Emmeni. See tagas meeskonnale koha kaheksandikfinaalis, kus vastaseks tuleb meistriliiga klubi Almelo Heracles. Sander Post skooris ka Emmeni vastu. Vaata videot!