Kontantin Vassiljev oli küll Amkari poolel üles antud, ent mängu Eesti koondise keskväljamaestro ei sekkunud. Seevastu Sergei Pareiko seisis kogu kohtumise Volga väravasuul. 38. minutil, mil Amkar teenis penalti ning asus mängu 2:1 juhtima, sai Pareiko kohtunikuga vaidlemise eest kollase kaardi.

Lõpliku paremuse pani Amkar suurele lõppskoorile vaatamata maksma alles mängu viimase kümne minuti jooksul, mil löödi kolm väravat. Amkari resultatiivseim oli täna Nigeeria poolkaitsja Fegor Ogude, kes lõi kodumeeskonna esimese ja kolmanda värava.

Amkar jätkab eurosarja koha eest võitlemist: 20. vooru järel jagatakse 33 punktiga kuuendat kohta. Volga on liigatabelis 16 meeskonna konkurentsis 12. kohal, punkte on kogutud 18.