31-aastane Lindpere aitas 30. minutil Fire`il mänguseisu viigistada, andes väravasöödu Juan Luis Anangonóle. 63. minutil, mil seis oli 2:2, vahetati Lindpere välja. 17 000-pealise publiku ees mänginud Chicago võiduvärava lõi 86. minutil Alex. Võit on seda magusam, et Fire tuli kahel korral kaotusseisust välja ning alistas just oma põhikonkurendi.

Lindpere on andnud tänavu MLS-is 7 väravasöötu ning jagab selles arvestuses viiendat kohta (sama arv väravasööte on näiteks ka Thierry Henryl). Väravaid on 16 mängus osalenud poolkaitsja löönud sel hooajal kaks.

Chicago tõusis võiduga Põhja-Ameerika jalgpallliliiga idakonverentsis viiendale ehk viimasele play-off`i viivale kohale, olles kogunud 28 mänguga 39 punkti. New England on kogunud eestlase koduklubist kaks punkti vähem.

Chicago Fire 3:2 New England Revolution (Lindpere väravasööt alates 2.30)