Paide pääses kiiresti kolme väravaga ette, kui 9. minutil avas skoori Artur Rättel, kaks minutit hiljem kasvatas eduseisu Jasper Uwaegbulam ning 20. minutil lõi Sander Sinilaid juba 3:0.

Vaata kohtumise väravaid!

Kuigi Ats Purje värav ja Hidetoshi Wakui realiseeritud kaks penaltit tõid 78. minutiks tabloole 3:3 viigi, oli juba 81. minutiks seis 5:3 (!) - vaid minutilise vahega viisid kodumeeskonna uuesti ette Lauri Varendi ja Vjatšeslav Zahovaiko tabamused. Vladimir Voskoboinikov lõi veel lisaminutitel 4:5, kuid enamat Nõmme klubi mängijad ei suutnud.

Teistes tänastes mängudes alistas Tallinna FC Flora võõrsil Pärnu Linnameeskonna 5:1 ja Tallinna FC Infonet samuti võõral väljakul Viljandi JK Tuleviku 1:0.

Kalju jätkab 54 punktiga tabeli tipus, kuid mängu vähem pidanud ja kahe punkti kaugusel asuv FC Levadia (52p) võib homme Tartu Tammeka alistamise järel liidriks tõusta. Flora on 51 punktiga kolmas, Infonet 41 silmaga neljas (Tabeliseis).