Steaua alustas kohtumist väga ründavalt. Juba 7. minutil lõi Nicolae Stanciu avavärava, 9. minutil lisas teisegi Federico Piovaccari. Legia mehed kosusid šokeerivast algusest aga üsna kiiresti ja 27. minutil lõi serblane Miroslav Radovic ühe värava Legia eest tagasi. Steauale löödi avapoolajal ka teine värav, kuid kohtunik pidas seda suluseisuks ja väravat ära ei loetud.

Teisel poolajal valitsesid mängu pigem rumeenlased, Legia keskväli oli kohati üsna nähtamatu. 63. minutil pääses platsile Ojamaa, kuid palli eestlasele väga ei antud.

Mäng paistis juba lõppevat seisul 1:2, kuid kolmandal lisaminutil lõi Legia viigivärava kaitsja Jakub Rzezniczak. Kolmandat väravat aga viimasel minutil ei tulnud ja võõrsil löödud kaks väravat aitasid Meistrite Liiga alagrupiturniirile siiski Steaua.

Legia jätkab nüüd Euroopa liiga alagrupiturniiril.

Teistes mängudes võitis Arsenal Fenerbachet 2:0 (kokku 5:0), Schalke Saloniki PAOK-d 3:2 (4:3), Zagrebi Dinamo Viini Austriat 3:2 (3:4) ja Basel enne mängu lamba ohverdanud Razgradi Ludogoretsi 2:0 (6:2).