Kaks väravat lõi Kalju ridades Artjom Dmitrijev, lisaks olid võidumeeskonna eest täpsed Tarmo Neemelo, Andre Järva ja Erik Listmann. Jõhvi FC Lokomotivi ridades tegi kübaratriki Dmitri Smirnov, kirjutab jalgpall.ee.

Esimese pooltunniga 3:0 juhtima pääsenud Kalju lõpetas kohtumise kümnekesi, sest punase kaardi teenis väravavaht Siim-Sten Palm. Kuna kõik Nõmme vahetused olid tehtud, pandi viimaseks veerandtunniks väravasse Neemelo.

Tänases teises poolfinaalis alistas FC Flora II tulemusega 5:3 FCF Tallinna Ülikooli meeskonna. Flora II läks Martin Taska omaväravast 1:0 juhtima ning suurendas oma edu juba kolmeväravaliseks, kui täpsed olid Juhan Jograf Siim ja Algis Roog. 45. minutil suutis Aivar Anniste Tallinna Ülikooli ridades ühe tagasi lüüa, kuid Herol Riibergi värav avapoolaja esimesel lisaminutil viis Flora duubelmeeskonna pausile 4:1 eduseisus. 60. minutil oli Tallinna Ülikool taas täpne, kui värava lõi Martin Taska. 73. minutil vähendas Martin Klasen kaotusseisu juba üheväravaliseks, kuid lisaminuti värav andis 5:3 võidu Flora II meeskonnale.

Eile olid poolfinaali jõudnud Paide Linnameeskond ja Tallinna FC Flora, kes alistasid vastavalt Tallinna FC Infonet II ja JK Sillamäe Kalevi.

Poolfinaalpaarid loositakse homme Eesti Jalgpalli Liidu suures saalis kell 12. Karikafinaal leiab aset 30. mail A. Le Coq Arenal.