Aksalu koduklubi Seinäjoki läks kodustaadionil 54. minutil juhtima, Purje viigistas Kuopio Palloseura jaoks seisu 64. minutil ja viis oma meeskonna 74. minutil 2:1 ette. Mängu võitis KuPS 3:1.

Nii Purje kui ka Aksalu osalesid mängus kõik 90 minutit. Aksalu klubikaaslased Zakaria Beglarišvili ja Trevor Elhi jälgisid kohtumist pingilt.

Kolm võidupunkti tõstsid Kuopio tabelis liider Ilvesiga korraks võrdsele pulgale, kuid koheselt möödus neist Ilvesi üle võõrsil 1:0 võidu saanud Turu Inter.

22 vooru järel juhib Inter nüüd tabelit 42 punktiga, KuPS-il ja Ilvesil on mõlemal 40 silma.

Tegemist oli põhihooaja viimase vooruga. Edasi lüüakse tabel pooleks. Kuus esimest jätkavad meistritiitli jahtimist ja eurokohtade jagamist. Seinäjoki jäi seitsmendaks, kuid võib veel eduka esinemise korral heidelda viimase Euroopa liiga koha peale.