Algkoosseisus väljakule pääsenud Saag sahistas Horsensi võrku 49. minutil ja ehkki vastased seitse minutit hiljem viigistasid, oli Silkeborg täpne ka 68. minutil. SønderjyskE pidi tunnistama Brøndby 0:2 paremust. Andrei Sidorenkov pääses väljakule 84. minutil.

Silkeborg parandas tihedas konkurentsis kohta, tõustes Taani meistriliigas 21 vooru järel 26 punktiga kuuendaks, SønderjyskE on 25 silmaga kaheksas.

Vaata Kaimar Saagi tabamust, video 40. sekundil:

Sergei Pareiko jätkas kindlaid esitusi Poola kõrgliigas, kui Krakowi Wisla alistas kodus 2:0 Lodzi Widzevi. Oma esimese värava Kielce Korona eest lõi aga Sander Puri, olles täpne 3:3 viigimängus Bytomi Polonia üle. Vigastada saanud Puri vahetati kohe pärast tabamust 55. minutil välja. Wisla on 36 punktiga liider, Kielce 27 silmaga viies.

AZ Alkmaar teenis Hollandi tugevaimas seltskonnas magusa võidu, olles 2:1 parem Kerkrade Rodast. 18. minutil kollase kaardi teeninud Ragnar Klavan mängis kõik 90 minutit. Võit tõstis Alkmaari 46 punktiga neljandaks, kuid järgmised kaks meeskonda mahuvad kahe punkti sisse.

Vigastuspausilt naasnud Sergei Zenjov sekkus Ukrainas Lvivi Karpatõ 1:0 võidumängus Donetski Šahtari üle väljakule 86. minutil. 21 vooru järel hoiab Karpatõ 36 punktiga viiendat kohta.

Middlesbrough teenis eelmisel nädalal punktilisa, alistades teisipäeval 2:1 Derby County ja leppides laupäeval 0:0 viiki Portsmouthiga. Tarmo Kink jäi mõlemas matšis pingile. Sheffield United võitis võitis vastavalt Nottingham Forestit 2:1 ja kaotas 0:3 Watfordile. Mihkel Aksalu kummaski mängus koosseisu ei kuulunud. Boro on 36 vooru järel 41 puntktiga 20., Sheffield 32 silmaga 23. kohal.

Larnaka AEK kaotas Küprose kõrgliiga põhihooaja eelviimases kohtumises võõrsil 1:2 Anorthosis Famagustale. Terve kohtumise kaasa teinud Andres Oper teenis teisel poolajal väravavahi eemaldamise järel arvulisse vähemusse jäänud AEK-le penalti, kuid see ei päästnud neid enam allajäämisest. Oper teenis ka kollase kaardi.

Kaart jätab Operi eemale järgmise nädala kohtumisest Paphose vastu, kes alistas Limassoli Apollini. Ats Purje vahetati välja 70. minutil, Artur Kotenko kaasa ei teinud. 39 punktiga neljandal kohal asuv AEK kindlustas sellega koha 1.-4. koha play-off-mängudel, Paphos on 12. real ning peab asuma võitlusse püsimajäämise eest. Kolmapäevases karikamängus kaotas AEK 1:2 Anorthosisele, Oper vahetati mängu 69. minutil.

Bucaspor võitis Türgis kodus 2:1 Gaziantepspori, kuid Pavel Londak vaatas seda kohtumist pingilt. Kui mängitud on 25 vooru peab Bucaspor endiselt heitlust püsimajäämise eest, olles 21 punktiga tagantpoolt kolmas.

Konstantin Vassiljev aitas Luka Koperi Sloveenias 1:0 võidusadamasse Velenje Rudari üle. Koper on 36 punktiga endiselt kolmas, edestades lähimat jälitajat 8 punktiga, olles samas teisest kohast viie punkti kaugusel.

Varna Cherno More mängis Bulgaarias 0:0 viiki Sofia Akademikuga. Daniil Ratnikov vahetati puhkama 60. minutil. Pärast 18 vooru asub Varna 27 punktiga kaheksandal kohal.

Bakuu Inter alustas Aserbaidžaani meistritiitlile heitlevate klubide turniiri 0:2 kaotusega Agdami Karabahhile. Algkoosseisus alustanud Dmitri Kruglov vahetati 73. minutil seisul 0:1 välja. Kuivõrd tiitliturniirile võetakse kaasa põhihooaja punktid, on tiitlikaitsja Interi seis keeruline, sest liider Neftšist jäädakse juba 11 silma kaugusele. Paremini käib Interi käsi karikasarjas, kus jõuti pärast pärast esiliigasse kuuluva Abseroni 1:0 alistamist poolfinaali, Kruglov sekkus vahetusest 70. minutil.

Timisoara ei vajanud Rumeenias Sergei Lepmetsa teeneid, et alistada 4:0 Craiova Universitatea. Pärast 21 vooru on Timisoara 43 punktiga teine.

Budapesti Ujpest kaotas Ungaris võõrsil 0:1 Vasasile. Algkoosseisus alustanud Jarmo Ahjupera vahetati välja 66. minutil. Ujpest on 19 vooru järel 23 punktiga 11. kohal. Nädala keskel avas Ahjupera uue klubi eest aga väravate arve, kui oli täpne 2:3 kaotusega lõppenud karikamängus.

Saksamaa Regionalliga lõuna alagrupis kaotas Pfullendorf võõrsil 0:2 Stuttgarter Kickersile, Ingemar Teever väljakule ei pääsenud. Pfullendorf asub 24 silmaga 12. kohal.

Jyväskylä JK sai Soome liigakarikavõistlustel kirja võidu ja kaotuse olles 1:0 parem FF Jarost ja alistudes Tampere Unitedile 2:3. Tampere vastu mängis Mikk Reintam 90 minutit, Jaro vastu jäi pingile. Jaro väravas seisis Vitali Teleš.

Küprose esiliigas võitis Martin Vunki tööandja Nea Salamis Famagusta 3:0 Idaliou Adonist ning Deniss Malovi klubi Aradippou Omonia 1:0 APEPi. Nea Salamis on 42 punktiga teine, Aradippou 41 silmaga kolmas.

Henrik Ojamaa sekkus Hollandi esiliigas Sittardi Fortuna 3:1 võidumängu Rotterdami Sparta vastu 78. minutil. Marek Kaljumäe ei kuulunud Telstari koosseisu, kui võõrsil tunnistati Den Boschi 3:0 paremust. Telstar on 27 punktiga 14., Fortuna 18 silmaga 17. kohal.