VIDEO | Jalgpallikoondise peatreener Karel Voolaid: praegu on meil käsil küllaltki oluline projekt


Karel Voolaid jätkab Eesti koondise peatreenerina
Karel Voolaid.Foto: Ilmar Saabas

Koerus sündinud Eesti jalgpallikoondise peatreeneril Karel Voolaidil on Järvamaa jalgpall ja Paide Linnameeskond mõistagi südames. Viimati andiski ta intervjuu Paide võistkonna vahendusel.

Videointervjuust saame teada, millega on koondise peatreener tegelenud eriolukorra ajal ja räägime noorte võimalustest tippu pürgida. Muuhulgas avaldab Voolaid, et praegu on neil käsil küllaltki oluline projekt.

„Jalgpalliliidu koolitusosakonna tehnilise direktori ja koondise abitreeneriga töötame välja põhjalikumat ja konkreetset noortekoondiste mängimise filosoofiat,“ kirjeldas Voolaid praeguse aja töid ja tegemisi.

Kirsina tordil arutleb Voolaid, milline jõud oleks Paide tänases esindusmeeskonnas oma hiilgeaegade Vjatšeslav Zahovaiko!

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)