Vassiljev oli täpne kohtumise 20. minutil, viies meeskonna 1:0 juhtima. Viis minutit hiljem viigistas seisu aga Mauricio Pereira ja Sergei Petrovi tabamus 55. minutil jättis Amkari 1:2 kaotusseisu. Mängu päästis Igor Pizusziaz 64. minutil.

Sergei Pareiko ja Nižni Novgorodi Volga pidid tunnistama Jekaterinburgi Urali 1:2 paremust.

Venemaa meistriks tuli Moskva CSKA, kes teenis 30 vooruga 64 punkti. Peterburi Zeniit pidi 63 punktiga leppima teise kohaga, Moskva Lokomotiiv oli 59 punktiga kolmas.

Amkar lõpetas hooaja kümnendal kohal, kogudes 9 võitu, 11 viiki ja kümme kaotust (38 punkti). Volga sai kirja kuus võitu, kolm viiki ja 21 kaotust ning jäi 21 punktiga eelviimaseks. Viimase koha sai Mahhatškala Anži, kes teenis hooaja jooksul vaid kolm võitu.