Avapoolaja 0:1 kaotanud Fulham andis tuld teisel poolajal. 51. minutil Jon Dagur Thorsteinsson viigistas ning vaid kaks minutit hiljem läks Fulham Mikolaj Kwietniewski väravast ka juhtima - väravale eelnenud olukorras mängis olulist rolli Mattias Käit. Kulus veel kaks minutit ning Käidi eeltöö järel lõi Aston Villa mängija palli oma väravasse, kirjutab Soccernet.ee.

Fulham on Premier League'i 2 teises divisjonis kogunud viimasest seitsmest mängust koguni kuus võitu. Nii Fulham (22 punkti) kui ka Aston Villa (24) on hetkel turvaliselt esiviisikus, mis garanteeriks neile koha üleminekukmängudele. Samuti ei ole kaugel ka 26 punktiga esikohal olev Middlesbrough, kes praeguse seisuga tagaks otse koha kõrgemas divisjonis. Hooaja lõpuni jääb Fulhamil kaheksa, Middlesbrough'il üheksa mängu.