Sorga pääses väljakule 15. minutil, paar minutit varem oli Unitedi esiründaja Ola Kamara viga teinud reie tagaküljele. Kohtumise lõpus tekkis Sorgal ka paar head võimalust. Korra pääses ta ka Interi väravavahiga üks-ühele, aga ebaõnnestus.

Sorgast sai Joel Lindpere järel teine Eesti jalgpallur, kes on MLS-is platsil käinud. Lindpere mängis aastatel 2010-2013 New Tork Red Bullsi ja Chicago Fire'i eest.

Washingtonis peetud mängu läks juba teisel minutil juhtima Inter, tabamuse sai enda arvele Rodolfo Pizarro. 54. minutil sai Interi mängija Roman Torres punase kaardi ja United suutis enamuse ära kasutada.

59. minutil realiseeris Yamil Asad penalti ja 61. minutil tegi Frederic Brillant seisuks 2:1.

Kohtumise tipphetked:

D.C. United sai MLS-is ühe kaotuse kõrvale esimese võidu, kolme punktiga hoitakse idakonverentsis kuuendat kohta.