VIDEO: Enar Jääger: läheme Brasiilia vastu end tõestama!

 (7)
Enar Jääger
Foto: Andres Putting

Eesti jalgpallikoondislase Enar Jäägeri jaoks on eelseisev sõpruskohtumine Brasiiliaga väga eriline, kuna suurturniiridel on paremkaitsja alati lõunamaa pallivõluritele pöialt hoidnud. Eksklusiivintervjuus Eesti Jalgpallile Liidule räägib ta ka klubiotsingutest Euroopas.

Eesti Jalgpalli Liidul on tänasest YouTube'is videokanal, kuhu hakatakse regulaarselt postitama eksklusiivintervjuusid koondise mängijatega ning muud Eesti jalgpalliga seotud materjali.

"Videokanali idee mõlkus meil mõttes mõnda aega," selgitab EJLi meediajuht Mihkel Uiboleht.

"Ideest rääkisin klubidele esmakordselt jaanuaris toimunud meediaseminaril. Mul on hea meel, et Nõmme Kalju ja Tartu Tammeka juba videosid kasutavad. Internetipõhise kanali eesmärk on anda ülevaade nii A-koondisest kui ka Eesti jalgpallist tervikuna."

EJLi YouTube'i kanal asub aadressil www.youtube.com/EJLTV. Hetkel saab kanalil vaadata värsket intervjuud Enar Jäägeriga, kus ta räägib oma klubiotsingutest ning Eesti võimalustest tema isikliku lemmikmeeskonna Brasiilia vastu.

Eesti koondise mängude eel hakatakse YouTube'i postitama intervjuusid ning muud kodust jalgpallielu käsitlevat materjali.

Enar Jäägeri intervjuud vaata SIIT:

Futboliit (talgpall)