Tulemusega 1:1 lõppenud mängus etendasid mõlemad Eesti mehed oma võistkonna jaoks peategelase rolli: Zenjov sai oma ametlikul debüüdil jala valgeks juba kohtumise 13. minutil, Vassiljev ei suutnud aga seisul 1:1 realiseerida 76. minutil teenitud penaltit, põrutades selle üle värava.

Eesti koondise mängujuhil oli samas suur roll mängida Piasti avavärava puhul, kui ta äärelt tulnud tsenderduse kavalalt jalge vahelt läbi lasi.

Mõlemad mehed said kirja ka kollase kaardi - Vassiljev mängu alguses, Zenjov päris lõpus.

Zenjovi värav:

GOL CRACOVIA! Belle sortie du gardien du Piast sur le centre. Ca doit être Zenjov qui marque mais on voit pas les numéros (1-0) #CRAPIA pic.twitter.com/mjW3CSc7vp— Piłka & Nożna (@OwskiMateusz) July 15, 2017

Piasti viigivärav:

EGALISATION DU PIAST DANS LA FOULEE! Vassiljev laisse pour Badia qui fusille le gardien du Cracovia! (1-1) #CRAPIA pic.twitter.com/l43ORslfKR— Piłka & Nożna (@OwskiMateusz) July 15, 2017