Kohtumine algas eestlaste jaoks õnnetult. Ragnar Klavan tõmbas karistusalas vastaste kapteni Emre Belözodlu maha ning sama mees realiseeris 8. minutil kindlalt penalti.

Mõneks minutiks Eesti mäng aktiviseerus ning hea võimalus viigivärav lüüa oli Konstantil Vassiljevil, kes kaunilt väravavahist mööda mängis, kuid palli tühja värava suunas lüüa siiski ei suutnud.

28. minutil lendas pall tugevast Kazim Kazimi löögist Sergei Pareikost mööda ning märkis seisuks 2:0. Sama mees otsustas mängu 7 minutit hiljem, lüües palli paremast karistusala nurgast vasakusse väravanurka.

Mängu käik:

Türgi alustab formatsiooniga 4-3-3, Eesti 4-4-2.

90. minut: Purje pääseb karistusalast löögile, pall lendab väravavahile kätte.
89. minut: Töre lööb tugeva löögi peale, pall läheb napilt väravavapostist mööda.
87. minut: Vassiljev saab Purjelt söödu karistusala nurka, pall lendab läägi järel väravast üle.
82. minut: Järgmine nurgalöök Eestile. Pall eestlasteni ei jõua.
76. minut: Eesti saab karistuslöögi, kuid midagi ohtlikku ei sünni.
72. minut: Kaimar Saag vahetatakse välja, Taijo Teniste tuleb sisse.
70. minut: Eesti teenib nurgalöögi. Vassiljev annab karistusalasse ette posti Zenjovile, kes palli kannaga väravast mööda suunab.
65. minut: Türgil on hea võimalus, ründaja saab läbisöödu ning jääb väravavahiga üksi. Pall põrkab vastu Pareikot.
62. minut: Ahjupera ning Kingi vahetavad välja Ats Purje ja Zenjov.
60. minut: Servet mängib eestllastest mööda ning tõmmati 25 meetri peal maha. Pareiko püüab karistuslöögi.
55. minut: Kink lööb kaugelt peale, kuid väravavaht püüab palli.
52. minut: Ahjupera ja Puri teevad head söödumängu. Kink tõmmatakse 30 meetri peal maha. Vassiljev lööb müüri kõrvalt, pall lendab väravavahile sülle.
50. minut: Türgi kontrollib palli. Eestlased on pole vastaste karistusalasse jõudnud.
46. minut: Türgi sai löögile, kuid pall lendas väravast kaugelt mööda.
Eesti teeb vahetused. Sander Puri ja Šišov tulevad platsile. Enar Jääger ja Kruglov vahetati välja.
Vastased vahetavad välja Emre.
--------
45. minut: Poolaeg.
40. minut: Mäng on maha rahunenud. Kummalgi poolel võimaluseid tekkinud pole.
34. minut: Kazim saab 20 meetrilt jälle löögile, vabalt ning lööb palli vasakusse alla nurka.
33. minut: Kink paneb kaugelt peale, kuid pall lendab väravast mööda.
27. minut: Kazim lööb karistusalast väljaspoolt keskelt palli Pareiko suunas, pall põrkab korra maha ning lendab siis Pareikost mööda paremasse alla nurka.
21. minut: Vunk saab ohtlikult löögile, kuid väravavaht tõrjub napilt. Pall põrkab rikošetist tagasi Eestile, kuid uuesti löögile ei jõuta.
20. minut: Eesti on mängu kontrollima hakanud. Ahjupera ning Kruglov jõuavad tihti vastaste karistusalasse, kuid kahjuks ei suudeta löögile saada.
13. minut: Vassiljevil on suurepärane võimalus värav lüüa, mängides suurepäraselt väravavahist mööda. Kahjuks mängib ta nurga endale liiga väikseks ning ei suuda palli tühja väravasse lüüa.
11. minut: Ahjupera jõuab kaunilt karistusalasse, kuid sööt ei lähe läbi.
7. minut: Türgile penalti. Emre realiseerib penalti kindlalt. Klavan tõmbas vastase karistusalas maha.
5. minut: Türgi surub väga tugevalt. Eesti hoiab kaitses ilusti kokku. Türklased jõuavad pidevalt Eesti karistusalasse.

Eesti koondis: Sergei Pareiko, Enar Jääger, Karl Palatu, Raio Piiroja, Ragnar Klavan, Tarmo Kink, Konstantin Vassiljev, Martin Vunk, Dmitri Kruglov, Kaimar Saag, Jarmo Ahjupera.

Türgi koondis: Sinan, Servet, Hakan, Serdar, Emre, Gökhan, Selcuk Inan, Arda, Burak, Kazim, Selcuk Sahin.