Väravad: 17. Du Wei, 20. Yu Hai, 38. Yang Xu
Hoiatused: 37. Oliver Konsa, 45. Igor Morozov

Eesti: 1-Pavel Londak (89. 12-Marko Meerits), 20-Tihhon Šišov, 4-Igor Morozov, 3-Andrei Stepanov, 16-Markus Jürgenson, 10-Oliver Konsa, 6-Aleksandr Dmitrijev, 13-Martin Vunk, 11-Siim Luts (72. 5-Karl Palatu), 9-Rauno Alliku (17-Alo Dupikov), 18-Sander Post (62. 8-Vladimir Voskoboinikov).
Varus: 12-Marko Meerits, 5-Karl Palatu, 17-Alo Dupikov, 8-Vladimir Voskoboinikov, 7-Sergei Mošnikov.

Abikohtunikud: Zhong Yong (Hiina), Zheng Weixiang (Hiina)

Mängu käik:

Hiina- Eesti 3:0 (3:0)

Teine poolaeg:

Mäng on lõppenud 3:0 Hiinale. Järgmisel kolmapäeval ootab Eestit ees kohtumine Katariga. Selleks mänguks peaks meie koondis saama olulist täiendust.

86. minut: Hiinlaste võimalus: ründaja mängitakse ilusa sööduga karistusalas löögile. Londak suudab pealelöögi tõrjuda..

79. minut: Eesti nurgalöök. Platsile tulnud Voskoboinikov jääb peavõitluses hiinlasele alla.

77. minut: Hiinlased mängivad nurgalöögi lühidalt lahti. Midagi ohtlikku ei teki.

74. minut: Eestlased on suluseisus.

72. minut: Hiinlastele järjekordne nurgalöök, mis lõpeb pealöögiga. Meie õnneks napilt üle.

67. minut. Hiina kontrollib keskväljal mängu ja püüab seisu pigem hoida. Endiselt torkab silma, et meie äärekaitsjad jäävad hiinlastega võrreldes aeglaseks.

60. minut: Eesti kauge karistuslöök ei leia karistusalas omasid.

55. minut: Eestlastel pole olnud ühtegi reaalset väravavõimalust. Selle hooaja nõrgim mäng.

50. minut: Hiinlaste terav pealelöök karistusala joonelt. Londak tõrjub.

48. minut: 4:0 oli õhus! Londak söödab lohakalt välja ja hiinlane saab värava ette oma ründajale sööta. Meie kaitsja saab viimasel hetkel palli ära lüüa.

Mäng on alanud.

Esimene poolaeg:

Avapoolaeg lõpeb 3:0 Hiinale.

45. minut: Eesti teeb keskväljal palju lihtsaid sööduvigu. Avapoolajale on lisatud üks lisaminut.

44. minut: Eesti kauglöök lendab Hiina kaitsjatesse.

41. minut: Juba 3:0 Hiinale! Eesti kaitse tegutses karistusalas väga ebakindlalt. Hiinlane jäeti karistusala vasakus küljes täiesti vabaks ja mees kõmmutas palli meie värava tagumisse nurka.

37. minut: Järjekordne hiinlaste terav tsenderdus meie karistusalasse. Õnneks ei ulatu Hiina ründaja pallini.

34. minut: Hiinlased on selgelt mängu rahustanud. Eesti pole ohtlikke olukordi luua suutnud.

29. minut: Hiina kiired äärepoolkaitsjad valmistavad meie meeskonnale palju peavalu.

27. minut: Eesti nurgalöök. Midagi ohtlikku ei teki.

25. minut: Vahelduseks ohtlik rünnak ka eestlaste poolt. Hiina väravavaht nopib tsenderduse.

Aasia karikaturniiriks valmistuv Hiina koondis on tulnud mängule märksa suurema võidusooviga kui eestlased. Siiani on mängu domineerinud selgelt hiinlased.

22. minut: Juba 2:0 Hiinale. Eesti magas hiinlaste kontrarünnaku maha. Londakul ei olnud selles olukorras midagi teha, sest hiinlased tulid kahekesi ühe Eesti kaitsja vastu.

19. minut: 1:0 Hiinale. Ilus peaga löödud värav nurgalöögi järel.

17. minut: Hiina teenib nurgalöögi. Rünnak lõpeb hiinlaste pealöögiga, mis lendab mööda.

13. minut: Hiina ohtlik kontrarünnak, mis lõpeb karistuslöögiga paremast nurgast. Tsenderduse järel tekkis Eesti karistusalas väike segadus, kuid lõpuks jõuab pall turvaliselt Londaku kätte.

11. minut: Hiina pealelöök lendab Londakule täpselt sülle.

9. minut: Eesti oli karistusalas läbi pääsemas, kuid viimase söödu suutis Hiina kaitsja ära lüüa.

4. minut: Hiina valdab rohkem palli, kuid midagi ohtlikku luua pole suudetud.

Mäng on alanud. Rahvast on staadionil hõredalt, otsatribüünid on täiesti tühjad.

Eesti algkoosseis Pavel Londak, Tihhon Šišov, Igor Morozov, Andrei Stepanov, Markus Jürgenson, Aleksandr Dmitrijev, Martin Vunk, Oliver Konsa, Siim Luts, Rauno Alliku ja Sander Post.

Just kõlas Eesti hümn. Ja otsa Hiina hümn.

Eesti hoiab viimases FIFA maailma edetabelis 82. kohta, Hiina on 87.