VIDEO: Eesti alistas Pavel Marini väravast Antigua ja Barbuda

 (24)
Kaks mängijat tegid debüüdi
VIDEO: Eesti alistas Pavel Marini väravast Antigua ja Barbuda
Eesti algkoosseis: 12-Marko Meerits, 33-Karl Mööl, 21-Nikita Baranov, 31-Joonas Tamm, 22-Trevor Elhi, 18-Karol Mets, 19-Pavel Dõmov, 7-Pavel Marin, 17-Martin Miller, 10-Janar Toomet, 9-Ats Purje.Foto: Facebook/Eesti Jalgpalli Liit

Eesti jalgpallikoondis alistas võõrsil Antigua ja Barbuda 1:0. Mängu ainsa värava lõi avapoolajal Pavel Marin.

29. mail Balti karikal debüüdi teinud Levadia poolkaitsjale oli see esimene koondisevärav.

Debüüdi Eesti koondises said kirja Martin Miller ja Trevor Elhi.

Vaata väravat! (videos alates 21:12)

„Esimesed kümme minutit olid päris rasked. Seejärel kohanesid poisid selle stiiliga, mida vastased ja kohtunik meile pakkusid ja ma arvan, et mida mäng edasi, seda rohkem olime meie need, kes hakkasid duelle võitma,“ rääkis koondise peatreener Martin Reim Eesti Jalgpalli Liidu kodulehele.

„Lühikest söötu mängida ei saanud, sest väljak seda ei võimaldanud. Pidime palle kiiresti ette viima ja võitlema nende pärast. Mul on hea meel, et kõik poisid, kes väljakul käisid, olid valmis võitlema."

Võrreldes mänguga Saint Kitts ja Nevise vastu oli oodatult väljakul ka mitmeid värskeid mängijad, kes avamängus platsil ei käinud. „Nad olid siia tulnud mängima ja saanud pikemalt kohaneda. Saab ka rohkem kui kolm vahetust teha (kuus – toim.) – nii kui keegi hakkas väsima, sai uue mängija asemele tuua. Poisid tahtsid nii väga seda võitu, see tiivustas neid kindlasti ka,“ lisas Reim.

Futboliit (talgpall)