Mänguskoori avas brasiillasest poolkaitsja Joao Pedro 52. minutil ning Cagliari edu suurendas kaheväravaliseks 66. minutil kaitsja Luca Ceppitelli. Fiorentina ainsa värava eest hoolitses Federico Chiesa 88. minutil.

Seisul 1:0 oli Luca Cigarini saanud palli keskjoone juures Fiorentina väravavõrku, kuid kohtunik tabamust ei lugenud, kuna Cagliari poolkaitsja sooritas vaba- mitte karistuslööki. Vaata seda vahejuhtumit SIIT!

Cagliari asub pärast seda võitu 30 punktiga 14. kohal. Väljalangemistsoon ehk 18. koht jääb nüüd üheksa silma kaugusele.

Jaanuari keskel operatsioonil käinud Klavan võib Cagliari treeningutele naasta pärast koondisepausi. Mustema stsenaariumi kohaselt on Eesti koondise kapteni liigahooaeg lõppenud.