Vassiljev pidi Vene meediale antud intervjuus rääkima ka Klavanist ja Liverpoolist


Konstantin Vassiljev
Konstantin VassiljevFoto: Priit Simson

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Konstantin Vassiljev andis Venemaa väljaandele matchtv.ru pika intervjuu, kus pidi muuhulgas vastama küsimustele ka Ragnar Klavani ja FC Liverpooli kohta.

Liverpooli selle suve kõige sensatsioonilisem üleminek oli 30-aastase Klavani liitumine. Kas Eestis oodati seda?

Vassiljev: Pärast seda üleminekut räägiti Eestis peaaegu terve nädala vaid Klavanist, Terve Eesti jaoks oli see üllatus: selline samm Augsburgist ja koheselt Liverpooli. Suurt rolli mängis üleminekul Klopp (Liverpooli peatreener Jürgen Klopp - toim.), ta teadis Ragnarit Bundesligast.

Kas rääkisite Klavaniga ka Klopist?

Eesti koondises rääkisime. Esimestel treeningutel tahtis Klopp korraldada koguni kolm trenni päevas, mis on Inglismaal äärmiselt haruldane. Mitte mängijate vastuseisu, vaid meeskonna füüsilise ettevalmistuse treeneri veenmise järel jäädi avanädalal kahe treeningu juurde. Siis sõitis Liverpool USA-sse kontrollmängudele. Seal lõppes mäng kell 7-8 õhtul ning veel pool kümme õhtul toimus treening.

Kahju, et Klavan sai koondises olles vigastada. Hooaja alguses oli ta algkoosseisus, ka siis, kui Liverpool võitis Arsenali. Paar nädalat tagasi lõi Klavan juba ka debüütvärava liigakarika mängus Derbyga.

Futboliit (talgpall)