Varssavis 11 000 pealtvaataja ees peetud lahinus võitis liiga valitsev meister ja praegune liider Legia avapoolaja 1:0. 59. minutil tõi Piast esimese vahetusena platsile klubi juurest 10 päeva eemal olnud Vassiljevi, ent Eesti koondislane Gliwice mehi punktideni aidata ei suutnud.

65. minutil lõi hoopis Orlando Sa Legia 2:0 värava ning selle seisuga matš ka lõppes. Kui Vassiljev sai kirja veidi üle poole tunni mänguaega, siis Henrik Ojamaa on teatavasti praegu Legiast laenul Norras Sarpsborgis.

Kaotus muutis Piasti jaoks taas tabelis asjad keerulisemaks, sest kuna 23. veebruarist pole võite teenitud, ollakse Ekstraklasas 26 vooru järel 30 punktiga alles 13. kohal. Liigahooaja lõppfaasini jääb seejuures veel vaid 4 mängu. Siis jagatakse liiga pooleks - esimesed 8 mängivad tiitli ja viimased 8 püsimajäämise nimel.

Kuigi hetkel ollakse koha poolest kindlalt tabeli teisse poolde jäämas, siis punktivahed on üliväiksed. 16. kohal on hetkel 23, 15. kohal 27, 9. kohal 32, 7. kohal 35, 5. kohal 37 ja 4. kohal 40 punkti. Liidril Legial on koos 49 silma.