Nõmme Kalju jaoks algas kohtumine edukalt, kui juba esimesel minutil viis Igor Subbotin meeskonna juhtima. Kümme minutit hiljem duubeldas Robert Kirss eduseisu. 23. minutiks läks Kalju Maximiliano Ugge poolt realiseeritud penaltist 3:0 juhtima.

Viljandi Tulevik suutis mängu tagasi tulla, kui Janar Õunapi ja Rainer Peipsi tabamused esimese poolaja lõpus vähendasid viljandlaste kaotusseisu minimaalseks. Kuna teisel poolajal rohkem väravaid ei löödud, sai Kalju kirja 3:2 võidu.

Samal ajal peeti Tartus kohtumine FCI Levadia ja kohaliku Tammeka vahel. Jevgeni Osipov viis pealinlased 40. minutil juhtima. 71. minutil viigistas Albert Prosa tabamus mänguseisu. Levadiale päästis võidupunkti Jevgeni Budniku penalti 76. minutil.

Premium liigas peetakse täna veel kaks kohtumist, kui omavahel on vastamisi FC Kuressaare - Tallinna Kalev ja FC Flora - Maardu linnameeskond.