Kohtumise kõik väravad löödi täna avapoolajal. Pärnu läks 23. minutil tänu Valgevene koondise kogemusega Anastasija-Grazyna Shcherbachenia tabamusele kohtumist juhtima.

Neli minutit hiljem oli penaltipunktil täpne Katrin Loo ning tõi tabloole viiginumbrid. 32. ja 42. minutil olid Pärnu poolelt resultatiivsed Anastassia Morkovkina ning esimest mängu Pärnu särgis pidanud Shcherbachenia. Teisel poolajal enam väravaid ei löödud ning lõppseisuks jäigi 3:1, vahendab jalgpall.ee.

Pärnu jaoks oli tegemist kuuenda Superkarika võiduga.

Pärnu: Elis Meetua, Ketlin Saar, Anete Paulus, Anastassia Morkovkina, Kairi Himanen, Liivi Sõrmus, Berle Brant (90. Marve Bessmertnõi), Margarita Matjuhhova, Elizaveta Rutkovskaja (84. Laada Tereštšenkova), Merily Toom, Anastasija-Grazyna Shcherbachenia (90. Ulrika Tülp).
Varus veel: Anne-Grethe Pajuviidik, Varje Tugim, Kätlin Hõbemägi, Maarja Virula.

Flora: Getriin Strigin, Daniela Mona Lambin, Liis Lepik, Siret Räämet, Eneli Vals, Kethy Õunpuu, Katrin Loo, Ragne Hindrimäe, Lisette Tammik, Kelly Rosen (84. Sandra Paulberg), Miina Kallas (84. Ariina Mürkhain).
Varus veel: Birgit Allmere, Liis Karlson, Mari-Ann Ploompuu.