Vahetust küsinud Klavani vigastuse tõsidus selgub lähipäevil


Vahetust küsinud Klavani vigastuse tõsidus selgub lähipäevil
Foto: Hendrik Osula

Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan rääkis, et küsis Norra mängu teisel poolajal ise vahetust, sest tundis kerget valu reie lähendajalihases.

"Reie lähendajalihas hakkas ära väsima. Küsisin vahetust. Raske öelda, kas ma Serbia vastu mängida saan. Eks lähipäevad näitavad. Pean oma keha kuulama ja nädala alguses otsustama. Sellised vigastused võivad kiiresti paraneda, aga võib ka paar päeva rohkem minna, kui ise arvad," sõnas Klavan pärast 0:0 viigiga lõppenud kohtumist.

Klavan kinnitas, et tegu pole sama vigastusega, mis ta märtsi algul Bundesliga kohtumisest Leverkuseni Bayeriga eemale jättis. "See on midagi muud. Nii hull ei ole, et uuringutele peaks minema. Teravat valu ei tundnud, kui see juhtus. Esimese poolaja lõpus hakkas tunda andma ja siis järjest rohkem," rääkis ta.

Naljaga pooleks ütles Klavan, et ilmselt on lähipäevil ka koduklubist kõne oodata. "Eks nad on iga minuti üle õnnelikud, mis sa vähem mängid," vihjas Klavan, et Bundesligas on Augsburgi ootamas ees ellujäämisvõitlus ning põhikeskkaitsja kaotus oleks suur hoop.

Mängust rääkides ütles Klavan, et külma saanud väljak jättis mõlema meeskonna esitusele oma jälje. "Mõlemalt poolelt suhteliselt kinnine mäng, aga mõlemal olid ka omad võimalused. Nii palju kui plats võimaldas, suutsime treeneri soovitut ellu viia. Oleks tahtnud natuke kõrgemalt pressida, aga kui sa ise palli vähem valdad, kui sa lootsid, siis vajud iseenesest sügavamale. Kõrgesse pressi on raskem minna, nõuab palju energiat," lausus ta.

Futboliit (talgpall)