Avamängus Horvaatiale kolme väravaga alla vandunud eestlased jätkasid Leedus Marijampoles peetavat turniiri täna 0:5 allajäämisega šveitslastele, kirjutab EJL-i koduleht.

Eestlased jäid kaotussseisu juba kolmandal minutil ja poolaja keskel määratud penalti järel kaotati avapoolaeg 0:2. Viimased kolm väravat lisasid šveitslased viimase paarikümne minuti jooksul.

Teises tänases 4. alagrupi kohtumises võitis Eesti 3:0 alistanud Horvaatia kaotusseisust Leedut 2:1.

Nädalavahetusel saavad pallurid puhkust ning viimase vooru mängud peetakse esmaspäeval, 28. septembril, kui Eesti mängib võõrustajamaa Leeduga ning Horvaatia ja Šveits selgitavad alagrupi võitja.