U-23 koondis lõpetab rahvusvahelise jalgpalliturniiri


U-23 koondis lõpetab rahvusvahelise jalgpalliturniiri
Eesti vs HispaaniaFoto: Hendrik Osula

Täna kell 17:30 peab Eesti U-23 jalgpallikoondis A. Le Coq Arenal oma viimase kohtumise International Challenge Trophy sarjas, kui vastaseks on tugev Norra esindus.

Eesti järelkasvukoondis kaotas selle aasta veebruaris võõrsil Türgile 0:5 ning mullu oktoobris Kadriorus Walesile 1:2. Norra tegi Türgiga 1:1 viigi ja võitis Walesi 4:0.

International Challenge Trophy turniiril osales Eesti U-23 teist korda. Koondis on üldjuhul koostatud mängijatest, kes vanuse tõttu enam U-21 rivistusse ei mahu ning ei kuulu veel ka A-koondise koosseisu. Tegemist on nendele mängijatele täiendava võimalusega end pildil hoida ja rahvusvaheliselt proovile panna.

Tänaõhtust mängu teenindavad peakohtunik Anders Poulsen (Taani), abikohtunikud Darko Haramija (Taani) ja Niels Christian Brixen (Taani) ning neljas kohtunik Jaanus Mutli (Eesti). UEFA kohtunike vaatleja on Sergei Zuev (Venemaa).

Pääse mängule maksab 2 eurot, LHV Jalgpallikaardiga tasuta.

Norra U-23 koondise koosseis

Väravavahid
Sten Michael Grytebust - Aalesunds FK
Lars Cramer - Strømsgodset

Kaitsjad
Lars-Christopher Vilsvik – Strømsgodset
Ruben Kristiansen - Tromsø IL
Kim Andre Madsen - Strømsgodset
Joachim Jørgensen - IF Elfsborg (SWE)
Simen Wangberg - Brann SK

Poolkaitsjad
Magnus Lekven – Esbjerg (DEN)
Stefan Johansen - Strømsgodset
Thomas Kind Bendiksen -Tromsø IL
Mathis Bolly – Lillestrøm
Mohammed Fellah - Vålerenga Fotball
Abdisalam Ibrahim – Strømsgodset

Ründajad
Mostafa Abdellaoue - FC København (DEN)
Per Egil Flo - Sogndal
Muhammed Keita - Strømsgodset
Ola Kamara – Strømsgodset
Torgeir Børven - Vålerenga Fotball

Peatreener: Bård Flovik

Eesti U-23 koondise koosseis

Väravavahid
Jüris Sahkur - Rakvere JK Tarvas
Stanislav Pedõk - Tallinna FC Flora

Kaitsjad
Ken Kallaste - Nõmme JK Kalju
Rauno Tutk - Tartu JK Tammeka
Artjom Artjunin - Tallinna FC Levadia
Kaspar Kaldoja - Tartu JK Tammeka
Andre Mägi - Paide Linnameeskond
Nikita Baranov - Tallinna FC Flora

Poolkaitsjad
Joel Indermitte - FC Viljandi
Eino Puri - Nõmme JK Kalju
Andre Frolov - Tallinna FC Flora
Siim Luts - Tallinna FC Flora
Meelis Peitre - Tallinna FC Flora
Tanel Melts - Nõmme JK Kalju

Ründajad
Joonas Tamm - Norköping (SWE)
Juri Jevdokimov - Nõmme JK Kalju
Janar Toomet - Tallinna FC Levadia
Joonas Ljaš - Rakvere JK Tarvas

Futboliit (talgpall)