U-21 koondis valmistub Bernhardti viimasteks mängudeks


Frank Bernhardt
Foto: Hendrik Osula

Eesti U-21 koondis valmistub 13. ja 15. oktoobril Tallinnas peetavateks Balti turniiri mängudeks, mis on ühtlasi sakslasest peatreeneri Frank Bernhardti viimased matšid meie rahvusesinduse eesotsas.

2007. aastast Eesti Jalgpalli Liidus erinevate noortekoondiste ja kogu noortetööga laiemalt tegelenud Bernhardti leping sai läbi ning omavahel lepiti kokku, et seda ei pikendata. Sakslase käe all tegi Eesti noorte jalgpall suure sammu edasi, mille tõestuseks on sellesse perioodi jääv läbi aegade edukaim U-21 valiktsükkel, U-19 koondise jõudmine Eliitringi kahel korral, mitmed Balti turniiri võidud jne.

U-21 Balti turniiri avamäng toimub laupäeval, 13. oktoobril kell 16:00 Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) Tallinna Noorte Treeningkeskuse (TNTK) staadionil Läti ja Leedu vahel, samal päeval kell 19:00 kohtuvad A. Le Coq Arenal Eesti ja Soome. Kohamängud peetakse esmaspäeval, 15. oktoobril - kell 14:00 leiab EJL TNTK staadionil aset Soome noorte matš Läti või Leeduga ning kell 19:00 mängib A. Le Coq Arenal Eesti Läti või Leedu vastu.

U-21 koondise koosseis Balti turniiriks

Väravavahid
Marko Meerits (26.04.1992) - Arnhem Vitesse (HOL)
Mait Toom (07.05.1990) - Tallinna FC Flora

Kaitsjad
Aleksei Jahhimovitš (30.03.1990) - Tallinna FC Flora
Kaarel Kiidron (30.04.1990) - FK Viktoria Žižkov (CZE)
Aleksandr Kulinitš (24.05.1992) - Tallinna FC Levadia
Karol Mets (16.05.1993) - Tallinna FC Flora
Maksim Podholjuzin (13.11.1992) - Tallinna FC Levadia
Mikk Reintam (22.05.1990) - JJK Jyväskylä (FIN)
Andrei Veis (06.04.1990) - Paide Linnameeskond

Poolkaitsjad
Ilja Antonov (05.12.1992) - Tallinna FC Levadia
Stanislav Goldberg (30.10.1992) - Paide Linnameeskond
Marek Kaljumäe (18.02.1991) - Tallinna FC Levadia
Reio Laabus (14.03.1990) - Tallinna FC Flora
Elvis Liivamägi (21.01.1992) - FC Viljandi
Karl-Eerik Luigend (15.01.1993) - Tallinna FC Flora
Karl Mööl (04.03.1992) - Tallinna FC Flora
Igor Subbotin (26.06.1990) - Tallinna FC Levadia
Albert Taar (15.01.1990) - Tallinna FC Levadia
Martin Tšegodajev (30.11.1990) - FC Viljandi

Ründajad
Henri Anier (17.12.1990) - Viking FK (NOR)
Rauno Alliku (02.03.1990) - Tallinna FC Flora
Artur Rättel (08.02.1993) - Tallinna FC Levadia

Peatreener: Frank Bernhardt
Abitreener: Marko Lelov
Väravavahtide treener: Ain Tammus
Füsioterapeut: Ott Meerits

Futboliit (talgpall)