Eesti asus 25. minutil Herol Riibergi tabamusest 1:0 juhtima, kuid 66. minutil Katar viigistas ning lõi ka viimasekuid 66. minutil külalised viigistasid ja lõid 90. minutil võiduvärava - mõlema autor oli Ahmed Mohammed Al Saadi.

"Võib öelda, et kuigi kaotasime, siis oli rahuldav mäng. Eriti arvestades, et vastased olid aasta vanemad ning meie suutsime üldplaanis oma ülesandeid täita - olime agressivsed ning mängisime kontaktselt," sõnas noortekoondise peatreener Marko Lelov vahetult pärast kohtumist Soccernet.ee-le, viidates, et Katari U-19 koondises mängivad pallurid sünniaastaga 1995, meil aga 1996. aastal sündinud ja nooremad.

Eesti U-19 järgmised sõprusmängud leiavad aset 4. ja 6. septembril, kui Keilas kohtutakse kahel korral Valgevenega. EM-valikmängud toimuvad 7.-12. oktoobrini Horvaatias, kus Eesti vastasteks on lisaks väljakuperemeestele ka Türgi ja Island.