Et saada kolmas koht, pidi Eesti mängu võitma kas normaalajal võis siis penaltiseeria järel, sest viike neil turniiridel ei tunnistata. Paraku asus Leedu mängu 3. minutil Arnas Borodinase väravast 1:0 juhtima.

Teise poolaja alguses, 44. minutil tuli Domantas Vitkuselt teinegi värav seisuks 0:2. Selle tulemusega mäng lõppeski, teatas jalgpall.ee.

Eesti tänane koosseis: 1-Ingmar Krister Paplavskis, 3-Mirko Mardiste, 4-Alex Roosalu (47. 6-Markus Lokk), 9-Erik Sorga, 10-Markus Poom, 11-Pavel Fedorenko (68. 7-Ilja Jazev), 13-Rasmus Kurušev, 14-Markus Vaherna, 16-Vsevolod Zassuhhin (47. 2-Freddie Heinmaa), 18-Aleksei Šved (33. 19-Vladislav Zanfirov), 20-Lucas Liiva (54. 5-Aleks Savirand).
Varus: 22-Henri Perk, 12-Daniil Koroljov, 2-Freddie Heinmaa, 5-Aleks Savirand, 6-Markus Lokk, 7-Ilja Jazev, 8-Aron Liiva, 17-Roberto Aavamägi, 19-Vladislav Zanfirov.